Hairtalk Extensions


Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Całkowita nowość na fryzjerskim! Najlepsza metoda przedłużania włosów dostępna obecnie w naszym gabinecie. Dzięki haitalk extension naszemu Fryzjerowi wystarczy jedynie godzina, aby dodać długości lub objętości Twoim włosom. Jest to proste do osiągnięcia dzięki tak zwanej metodzie kanapkowej, gdzie włosy umieszczone są pomiędzy dwoma przeźroczystymi taśmami, a połączenie jest bardzo płaskie przez co niewidoczne, elastyczne, miękkie i wygodne. Pasma można kilkukrotnie usunąć przy pomocy odpowiedniego sprayu i po zmianie taśm ponownie założyć. Gwarantujemy zadowolenie! Lekkie, piękne pasemka, których nie czuje się nawet leżąc!

Jest to obecnie najlepszej jakości metoda przedłużania włosów dostępna na europejskim rynku.

Amarant Częstochowa - Przedłużanie i zagęszczanie włosów Hairtalk Extensions

Amarant Częstochowa - Przedłużanie i zagęszczanie włosów Hairtalk Extensions

Amarant Częstochowa - Przedłużanie i zagęszczanie włosów Hairtalk Extensions

Do kogo jest skierowany?
Zabieg przedłużania doczepiania zagęszczania włosów metodą Hairtalk Extensions polecany jest każdemu komu zależy na natychmiastowym i całkowicie NATURALNYM (praktycznie niezauważalnym) efekcie dłuższych i gęstszych włosów. W odróżnieniu od pozostałych metod przedłużania włosów takich jak clip on, ringi, itp. metoda Hairtalk Extensions to wysokojakościowe przedłużanie dla najbardziej wymagających Klientów. Prezentowany zabieg nie należy do najtańszych metod przedłużania włosów ale z pewnością efekt należy do najlepszych! Również jakość użytych do doczepienie włosów jest najwyższa z dostępnych na rynku.

Zalety zabiegu – za co nasze Klientki pokochały Hairtalk extensions?

  • w 100% naturalne włosy (miękkie, piękne i zdrowe)
  • są to włosy indyjskie (grubsze oraz mocniejsze)
  • to jedyne na całym rynku włosy, które posiadają zachowaną łuskę włosa (nie puszą się, łatwość w stylizacji)
  • super szybka aplikacja (przedłużenie lub zagęszczenie włosów zajmuje mniej niż godzinę)
  • długotrwały efekt (jednorazowe założenie wystarcza na około 2 miesiące użytkowania)
  • ultra cienkie taśmy niewyczuwalne podczas noszenia
  • złącze posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne (taśmy testowane medycznie pod kątem dermatologicznym)
  • extra łatwa stylizacja (podatne na modelowanie przy użyciu termoloków, lokówki, prostownicy)
  • bogata paleta kolorów (możliwość łączenia kolorów)

Amarant Częstochowa - Przedłużanie i zagęszczanie włosów Hairtalk Extensions

Amarant Częstochowa - Przedłużanie i zagęszczanie włosów Hairtalk Extensions

Ważne informacje
Przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions wykonywane jest przy użyciu 100% włosów Remi w jakości premium. Mamy do wyboru trzy długości: 25cm, 40cm i 55cm oraz trzy rozmiary: 1cm, 3cm i 4cm. Aby uzyskać jedno pasemko użyte zostają dwa ultracienkie, elastyczne paski włosów. Każdy został wykonany z medycznie przetestowanej taśmy i specjalnie zaprojektowany. W tej metodzie naturalne włosy znajdują się między dwoma pasmami hairtalk extensions. Tworzy to idealne, bardzo elastyczne połączenie naturalnych włosów bez ostrych zakończeń czy krawędzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu ryzyko pęknięcia włosów jest wykluczone, a przy okazji unikamy nieprzyjemnego uczucia.

Całkowicie bezpieczna i błyskawiczna usługa. Do kompletnego przedłużenia włosów hairtalk extensions zazwyczaj potrzeba około 20-30 pasemek. Aplikacja trwa średnio mniej niż godzinę. Usunięcie pasemek trwa jeszcze krócej i jest całkowicie nieszkodliwe dla naturalnych włosów. W tym celu pasma spryskiwane są specjalnym płynem i po upływie niecałej minuty usuwa się je z włosów. Następnie na pasma zakładane są nowe taśmy hairtalk i można je ponownie założyć. Przestrzegając zasad prawidłowej pielęgnacji te same pasemka można użyć nawet 3-4 razy i cieszyć się nimi przez cały rok! Zapraszamy na darmową konsultację podczas której fryzjer odpowie na wszystkie pytania i dobierze odpowiednią długość oraz kolor włosów.

Czego unikać?
Tanich ofert z tzw. zakupów grupowych – są to niepełnowartościowe, szybkie zabiegi obliczone na ilość a nigdy jakość. Natomiast oferowany przez nas zabieg to profesjonalna, precyzyjna i czasochłonna procedura wynagradzana najlepszym możliwym do uzyskania efektem. W czasie naszej praktyki fryzjerskiej spotkałyśmy się już z wieloma przypadkami ekstremalnie niezadowolonych z fryzjerskich zakupów grupowych Klientek. Za niską ceną stoi wyjątkowo słabej jakości produkt i mierne lub żadne efekty zabiegu.

Kontakt

Umów się na wizytę już dziś.Logo Amarant

Częstochowa,
ul. Orlik-Rückemanna 58

kontakt@amarant.info.pl

Tel: 513 672 102

Pn-Pią: 10.00 - 18.00, So: 9.00 - 14.00

Bezpłatny parking dla Klientów

Formularz kontaktowy