Treat.Me


Zabieg regenerujący włosy

Podstawą profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych TREAT.ME marki KEVIN.MURPHY są technologie wykorzystywane do pielęgnacji skóry, które zapewniające głębokie nawilżenie, regenerację oraz blask.

Zaprojektowana dla zabiegów salonowych linia TREAT.ME zawiera zabiegi zwiększające wytrzymałość włosów, wykorzystujące najlepsze składniki naturalne wraz z technologią pielęgnacji skóry. Użycie składników w formie molekularnej pomaga na głębszą i lepszą penetrację kory włosa, lepsze odżywienie i długotrwałe rezultaty. Składniki potrzebne do zabiegu są przechowywane w oddzielnych butelkach, aby wyeliminować potrzebę użycia stabilizatora chemicznego, który mógłby odebrać „siłę życiową” produktu. Składniki aktywne miesza się ze sobą dopiero bezpośrednio przed aplikacją. W ten sposób uzyskuje się maksymalny efekt natychmiastowej reakcji pomiędzy substancjami. Tego rodzaju reakcji nie uzyskamy aplikując gotowy krem z tuby.

Pracując na poziomie molekularnym lepiej poprawiamy strukturę, blask, nawilżenie i ogólną kondycję włosów i skóry głowy. Pozbywamy się martwego naskórka i szorstkości dzięki zastosowaniu AHA, oraz przywracamy utracone nawilżenie i siłę, tak aby włosy stały się miękkie w dotyku i lśniące. Zabieg TREAT.ME dobiera się do potrzeb i problemu indywidualnego klienta. Każdy bazuje na linii głównej, bagotoskładnikowej ampułce aktywowanej Eliksirem ( oprócz KMX) i rozpoczyna się od oczyszczenia włosów szamponem pilingującym MAXI.WASH, który przygotowuje włosy do aplikacji innych produktów.

Amarant Częstochowa - Zabieg regenerujący włosy treat.me

Do wyboru jest aż 8 profesjonalnych zabiegów:

  • TREAT.ME MOISTURE- zabieg głęboko nawilżający wykorzystujący linie Hydrate.me oraz aktywną ampułkę MOISTURE
  • TREAT.ME STRENGTH- zabieg wzmacniający dla włosów cienkich i delikatnych bazujący na linii Angel i wysokoskoncentrowanej ampułce STRENGTH
  • ANTI-AGEING zabieg przeciwstarzeniowy
  • DENSIFYING & STRENGTHENING zabieg pogrubiający włosy cienkie I wypadające.
  • BRIGHTEN & STRENGTHEN WITH BLONDE.ANGEL zabieg eliminujący żółte refleksy do włosów blond i siwych.
  • ANGEL KMX zabieg dla włosów bardzo cienkich, którym brakuje objętości.
  • HYDRATE-ME KMX do suchych i łamliwych włosów.
  • LUXURY KMX do włosów, grubych, suchych i kręconych Cena zabiegu : 80-120 PLN (w zależności od długości włosów)

Kontakt

Umów się na wizytę już dziś.Logo Amarant

Częstochowa,
ul. Orlik-Rückemanna 58

kontakt@amarant.info.pl

Tel: 513 672 102

Pn-Pią: 10.00 - 18.00, So: 9.00 - 14.00

Bezpłatny parking dla Klientów

Formularz kontaktowy