Lipoliza iniekcyjna


Lipoliza iniekcyjna to zabieg, którego wynikiem jest wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, pośladów, bioder, ud, ramion oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic podbródka.

Amarant Częstochowa - lipoliza iniekcyjna

Jest to nowa, efektywna metoda redukowania tkanki tłuszczowej, w której następuje rozpad komórek gromadzących tłuszcz oraz likwidacja cellulitu. Jest w stanie usunąć tkankę tłuszczową, której nie dało się zlikwidować poprzez diety lub terapię ruchową.

Najlepsze efekty usunięcia tkanki tłuszczowej za pomocą lipolizy uzyskuje się w okolicy tzw. drugiego podbródka i przy modelowaniu sylwetki: likwidacja tzw. bryczesów na udach. Stosuje się ją także przy modelowaniu brzucha, pośladków, bioder, ramion i wałeczków nad kolanami. Zabieg również usunie fałdki na plecach i w okolicach pach i pomoże zmniejszyć cellulit. Stosowany może być naprzemiennie z mezoterapią.

MEZOTERAPIA IGŁOWA W LECZENIU CELLULITU

Mezoterapia igłowa to niezwykle cenna metoda w walce z cellulitem. W wyniku zabiegu następuje wzmożony przepływ krwi, zmniejsza się proces włóknienia tkanki łącznej i dochodzi do redukcji depozytów tkanki tłuszczowej. Rezultatem jest: wygładzenie skóry i redukcja cellulitu. Do tego zabiegu stosujemy zastrzyk z kofeiny, która pobudza mikrokrążenie skóry i wpływa na uwalnianie tłuszczów z komórek. Poza tym polecamy zastosowanie wyciągu z karczocha, nostrzyka żółtego i rutyny, bowiem to one pobudzają metabolizm tłuszczów. Godna uwagi jest tu także krzemionka organiczna, która regeneruje tkankę łączną i włókna kolagenowe.

UWAGA!!!!
W celu zwiększenia efektów zabiegowych zaleca się połączenie mezoterapii igłowej z serią zabiegów Endermologii LPG Alliance


Koktajl na zlokalizowany cellulit 10 ml Koktajl na zlokalizowany cellulit

Amarant Częstochowa - Medyzyna estetyczna - celulit

Localized Cellulite Cocktail koktalj mieszany Toskani. Skład: Fosfatydylocholina, dezoksycholan sodu, ekstrakt z ruszczyka i oczaru wirginijskiego Substancje aktywne stymulują lipolizę i mikrocyrkulację, zwiększają przepuszczalność błon tłuszczowych ułatwiając uwalnianie tłuszczu. Wzmacniają elastyczność ścian naczyń krwionośnych. Miejsca zabiegowe: brzuch, uda, pośladki, ramiona i podbródek

Kontakt

Umów się na wizytę już dziś.Logo Amarant

Częstochowa,
ul. Orlik-Rückemanna 58

kontakt@amarant.info.pl

Tel: 513 672 102

Pn-Pią: 10.00 - 18.00, So: 9.00 - 14.00

Bezpłatny parking dla Klientów

Formularz kontaktowy