Zabiegi parafinowe


Zabieg parafinowy to idealne rozwiązanie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni oraz stóp. Regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie. Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Efekt zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Polecana jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie. Parafina wzmacnia rozdwajające się paznokcie i przywraca skórze ładny wygląd również po zabiegu stylizacji paznokci. Poprawia także krążenie i wpływa leczniczo na kości i stawy.

Zabieg ma działanie głęboko nawilżające dzięki dodatkowemu zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych na bazie kolagenu. Rozjaśnia przebarwienia i opóźnia procesy starzenia. Zabieg rozpoczynamy od wykonania peelingu, następnie nakładamy na skórę preparat regenerujący i zanurzamy dłonie w rozgrzanej, ciekłej parafinie.

Parafina zastyga na dłoniach, które otulamy w ocieplające rękawice, aby utrzymujące się wokół nich ciepło spowodowało lepsze wchłanianie preparatu odżywiającego. Na koniec parafina zostaje zdjęta nie pozostawiając śladu na dłoniach, których skóra jest nawilżona i gładka.

Kontakt

Umów się na wizytę już dziś.Logo Amarant

Częstochowa,
ul. Orlik-Rückemanna 58

kontakt@amarant.info.pl

Tel: 513 672 102

Pn-Pią: 10.00 - 18.00, So: 9.00 - 14.00

Bezpłatny parking dla Klientów

Formularz kontaktowy