endermologie® Alliance


Nowy wymiar endermologie ® LPG ALLIANCE – jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Nowy patent daje jeszcze bardziej komfortowy zabieg!
1 ustawienie – 3 działania:

   
 • wygładzenie cellulitu
 • ujędrnianie
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 

endermologia alliance - na ciało

Nowe urządzenie Endermologie Alliance to szybsze efekty –  REZULTATY JUŻ PO 3ciej SESJI ZABIEGOWEJ!

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu. Endermologie LPG Alliance to nie tylko zabieg to jest STYL ŻYCIA

Widoczne efekty

 

Przed

endermologia alliance - na ciało

 

Po

endermologia alliance - na ciało

INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA – NOWY PATENT –  ROLKA + ZMOTORYZOWANA KLAPKA

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy zróżnicowane ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

RÓŻNICA MIĘDZY TRADYCYJNĄ ENDERMOLOGIE, A NOWOCZESNYM URZĄDZENIEM LPG ALLIANCE

Zasadniczą różnicę stanowi nowa głowica – patent 2017r. Dzięki niej uzyskujemy szybsze efekty, bo już po trzech zabiegach, w krótszym czasie! Jedno ustawienie daje nam działanie wyszczuplające, ujędrniające a także antycellulitowe. Nie ma konieczności wykonywania różnych ruchów. Ta prostota zabiegu daje możliwość wykonania bardzo precyzyjnych ruchów. Nowa głowica stanowi wsparcie dla kosmetologa. Ponadto, dzięki nowej głowicy na obszar zabiegowy oddziałuje podciśnienie zmienne (impulsowe) zamiast znanego z poprzednich urządzeń ciągłego, a to sprawia, że zabieg jest jeszcze łagodniejszy, przyjemniejszy, bardziej relaksujący a jednocześnie wydajniejszy.

SENSOR IDENTYFIKACJI SKÓRY – TYLKO W ALLIANCE

Nowy patent Alliance posiada unikatowy Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

   
 • endermologie® otrzymało pierwszy certyfikat fda potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem
 • skuteczność endermologie® potwierdza ponad 110 badań klinicznych
 • globalna marka obecna w ponad 100 krajach na świecie
 • gotowe programy zabiegowe tzw. „trener wirtualny” stworzone na podstawie 30 lat doświadczeń firmy

Kontakt

Umów się na wizytę już dziś.Logo Amarant

Częstochowa,
ul. Orlik-Rückemanna 58

kontakt@amarant.info.pl

Tel: 513 672 102

Pn-Pią: 10.00 - 18.00, So: 9.00 - 14.00

Bezpłatny parking dla Klientów

Formularz kontaktowy