SunFX - opalanie natryskowe


Światowy lider opalania natryskowego
Wyobraź sobie idealną opaleniznę w pięć minut...Teraz jest to już możliwe z nowymi, profesjonalnymi urządzeniami do opalania natryskowego SunFX.Naturalne opalanie natryskowe SunFX jest doskonałą alternatywą na piękną i zdrową opaleniznę. SunFX gwarantuje perfekcyjną i bezpieczną opaleniznę.

Przed opalaniem

 • Peeling – przed opalaniem zalecamy wykonanie pilingu całego ciała. Oferujemy SunFX Glow All Over Body Polish, zapewniający prawidłowe przygotowanie skóry do opalania. Szczególnie należy zwrócić uwagę na kolana, łokcie, kostki oraz górne części stopy.
 • Woskowanie i golenie – należy wykonać na 24h prze aplikację!!
 • Makijaż i kosmetyki – przed zabiegiem nie stosować kosmetyków nawilżających, ponieważ mogą one negatywnie wpłynąć na efekt końcowy.

Po opalaniu

 • Kąpiel – po zabiegu unikać kontaktu z wodą przez ok. 8h. Ostateczny efekt uzyskujemy po 5-8 h od zabiegu, wcześniejsza kąpiel może więc zaburzyć proces opalania.
 • Należy również unikać pocenia się i ocierania skóry.
 • Nawilżenie – stosować balsam nawilżający, proponujemy SunFX Glow All Over Tan Extander, który doskonale nawilża skórę, spowalniając naturalny proces złuszczania się naskórka. Nie należy stosować pilingów i gąbek do kąpieli!! Przyśpieszają złuszczanie naskórka i skracają efekt opalenizny !!

Amarant Częstochowa - opalanie natryskowe SunFX

Porady eksperta

 1. Jak długo utrzymuje się opalenizna SunFX?
  Efekt zabiegu utrzymuje się na skórze od 7-10 dni. Trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się (zastosowania odpowiedniego peelingu przez zabiegiem), od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu, co przedłuży jego trwałość.
 2. Czy opalenizna jest równomierna?
  Sprzęt marki SunFX, stosowany do zabiegu opalania natryskowego posiada funkcję regulacji przepływu, która umożliwia nałożenie płynu lekką mgiełką, dając pełną precyzyjność i zapewniając równomierne rozłożenie preparatu. W związku z tym nie ma obaw, że powstaną na ciele zacieki czy plamy.
 3. Który odcień będzie dla mnie odpowiedni?
  Firma SunFX proponuje kilka odcieni płynów służących do opalania. Personel salonów oferujących naszą usługę został odpowiednio przeszkolony i z łatwością doradzi swoim klientom, który poziom opalenizny będzie najefektowniejszy.
 4. Jak długo trwa zabieg opalania natryskowego SunFX?
  Samo nakładanie płynu, przez doświadczoną kosmetyczkę nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. Następnie ciało jest suszone przez kilka minut specjalną suszarką, w którą wyposażone jest urządzenie. Cała procedura to około 15 minut.

Kontakt

Umów się na wizytę już dziś.Logo Amarant

Częstochowa,
ul. Orlik-Rückemanna 58

kontakt@amarant.info.pl

Tel: 513 672 102

Pn-Pią: 10.00 - 18.00, So: 9.00 - 14.00

Bezpłatny parking dla Klientów

Formularz kontaktowy