Transform HA


Rewolucja w nawilżaniu skóry

Kwas hialuronowy (HA) jest jednym z najbardziej efektywnych składników w skutecznej walce ze starzeniem się skóry. Ma nie tylko działanie nawilżające, ale również odmładzające i regenerujące. W ostatnich latach odmienił on nie tylko oblicze kosmetologii, ale również medycyny. Dzięki swojej zdolności wiązania wody jest używany w kosmetykach, preparatach do mezoterapii oraz popularnych ostatnio wypełniaczach. Jedyną „wadą" kwasu hialuronowego jest jego szybka degradacja gdyż jest łatwo rozkładany przez enzym hialuronidazę.

kwas hialuronowy

Najważniejsze pytania jakie należy postawić w przypadku tego składnika aktywnego to:

Czy działa? Jak działa i jak długo? O skuteczności HA decyduje jego forma oraz rozmiar cząsteczki. To od tego zależy zdolność przenikania kwasu hialuronowego w głąb skóry. Nie od dziś wiadomo, że substancje aktywne, aplikowane bezpośrednio na skórę, z reguły nie docierają do ich właściwego miejsca działania. Dlatego wyzwaniem dla współczesnej kosmetologii jest umożliwienie im najskuteczniejszego wnikania i przedłużenie działania. Mając na celu osiągnięcie takich rezultatów, dział badawczo-rozwojowy Arkana stworzył nową, rewolucyjną linię Transform HA Therapy MD z transformowanym kwasem hialuronowym zamkniętym w nośniku.

Co to znaczy?

Kosmetolodzy Arkana zastosowali koncepcje praktykowane w biotechnologii i medycynie gdzie coraz powszechniejsze są nowe generacje leków o bardzo małych nośnikach, których rozmiar określa się w nanometrach i można je zobaczyć tylko w mikroskopie elektronowym. Taki nośnik posiada swoistą budowę , która „oszukuje" nasz organizm, który traktuje go jak swoją strukturę. Co więcej, takie nośniki mają budowę przypominającą nasze komórki. Oprócz tego często są onet zaprogramowane, mają swoisty „GPS", który sprawia, że substancja dociera tam gdzie jest potrzebna.

Ten właśnie mechanizm Arkana zastosowała w Transform HA Therapy MD. Specjalnie dla dermokosmetyków z tej linii stworzono lipidowy nośnik o elastycznej odkształcalnej błonie, dzięki czemu przeciska się on miedzy komórkami naskórka i dociera tam gdzie chcemy żeby działał – do głębokich warstw skóry. Tam dopiero dochodzi do stopniowego uwolnienia zamkniętego w nośniku kwasu hialuronowego, który wiążę wodę dając efekt wypełnienia zmarszczek, zwiększenia objętości, ujędrnienia oraz głębokiego i długotrwałego nawilżenia.

W linii Transform HA Therapy MD znajdziecie Państwo Transform HA Filler-dermokosmetyk specjalnie stworzony dla skóry suchej, z pierwszymi oznakami starzenia się oraz dla skór dojrzałych ze zmarszczkami. Produkt ten polecamy również dla osób, które korzystają z zabiegów dermoestetycznych takich jak np. wypełnianie zmarszczek. Jest to również idealny kosmetyk do przygotowania skóry do zabiegu. Stosowanie Transform HA FIller po zabiegu zwiększy jego efekty i wydłuży odstępy między następnymi iniekcjami. Dla osób, które preferują zabiegi alternatywne dla inwazyjnych zabiegów z igłą proponujemy udać się do kosmetologa, który wykona zabieg z wykorzystaniem Transform HA Serum i Transform HA Mask. Kilka godzin po zabiegu skóra będzie bardziej napięta , wyjątkowo wygładzona, a zmarszczki będą mniej widoczne. Do regularnej pielęgnacji warto włączyć Transform HA Mask w formie jednorazowej saszetki i stosować ją raz w tygodniu na noc.

Kontakt

Umów się na wizytę już dziś.Logo Amarant

Częstochowa,
ul. Orlik-Rückemanna 58

kontakt@amarant.info.pl

Tel: 513 672 102

Pn-Pią: 10.00 - 18.00, So: 9.00 - 14.00

Bezpłatny parking dla Klientów

Formularz kontaktowy