Przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs, metodą 1:1; 2D i 3D


Przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs, metodą 1:1
Pojedynczo - jedna rzęsa sztuczna do jednej rzęsy naturalnej - wykonuję przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego kleju. Wydłużona rzęsa może odpaść tylko z naturalną, w momencie gdy ta znajdzie się w końcowej fazie swojego życia. Wypadające rzęsy zastępowane są przez nowe. Cykl taki trwa około 8 tygodni, jest to proces całkowicie naturalny i odbywa się bez względu na to czy rzęsy zostały przedłużone czy nie. Dlatego dla utrzymania efektu gęstości zalecane jest ich uzupełnianie.

Oczy po takim zabiegu nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Należy pamiętać jedynie o unikaniu olejków i oleistych płynów do demakijażu, ponieważ rozpuszczają one zastosowany klej oraz o rozczesywaniu okrągłą szczoteczką aby utrzymać efekt rozdzielonych i podkręconych rzęs. Zabieg trwa około 1,5-2godzin Czas zabiegu zależny jest od gęstości i jakości rzęs klientki. Ta technika pozwala na osiągnięcie zarówno wyjątkowo pięknego, naturalnego wyglądu jak i grubych, mocno wytuszowanych rzes. W zależności od potrzeby i życzenia klientki dobieramy długość i grubosc rzes. Można wzbogacić stylizację poprzez doczepienie kryształków, które subtelnie połyskują dodając uroku spojrzeniu.

Amarant Częstochowa - przedłużanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs, metodą 2D i 3D
Przedłużanie rzęs ultra cienkimi rzęsami - 0.03 mm. To luksusowy zabieg, który zachwyci każdą kobietę. Wyjątkowo delikatne i cieniutkie rzęski charakteryzują się niesamowitą lekkością i doskonale imitują ludzkie rzęsy. Dzięki specjalnie opracowanej metodzie dają niesamowity efekt zagęszczenia. Dlatego nazywamy te metody objętosciowymi. Polcamy Panią, które chcą stanowczo podkreślić oko i uzyskać efekt jak z reklamy. Czas zabiegu zależny jest od gęstości i jakości rzęs klientki, trwa około od 1,5 do 2,5 godzin. W zależności od potrzeby i życzenia klientki dobieramy długość rzęs. Można wzbogacić stylizację poprzez doczepienie kryształków, które subtelnie połyskują dodając uroku spojrzeniu.

Kontakt

Umów się na wizytę już dziś.Logo Amarant

Częstochowa,
ul. Orlik-Rückemanna 58

kontakt@amarant.info.pl

Tel: 513 672 102

Pn-Pią: 10.00 - 18.00, So: 9.00 - 14.00

Bezpłatny parking dla Klientów

Formularz kontaktowy